Jakość usług

Obsługą administracyjną firm zajmuję się od kilku lat. Łączę w ten sposób swoją pracę z posiadaną wiedzą i zainteresowaniami. Trudny rynek wymaga ode mnie pełnego zaangażowania w wykonywaną pracę, a także lojalności, sumienności, dokładności i profesjonalizmu. Każdego klienta traktuję indywidualnie, a do każdego zlecenia podchodzę z takim samym zapałem. Jestem osobą nastawioną na ciągły rozwój, dzięki czemu moje usługi odznaczają się wyjątkowym profesjonalizmem i jakością.

Kompetencje

  • Administracja biurowa
  • Obsługa kadrowa
  • Szkolenia BHP
  • Ofertowanie przetargowe
  • Optymalizacja kosztów
  • Sprawy księgowości
  • Konsultacje prawne
  • Doradztwo biznesowe

Współpraca

Oferuję stałą, długotrwałą współpracę, a także wykonanie zleceń jednorazowych, również tych ekstremalnych i trudnych do wykonania z uwagi na terminy i inne przeszkody. Gwarantuję pełen profesjonalizm w optymalnych cenach.

Opinie klientów

Z pomocy p.Katarzyny korzystamy systematycznie i jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi jaką świadczy naszej firmie. Szczególnie cenimy sobie szybkość i profesjonalizm, a przede wszystkim jej dokładność.

Biuro detektywistyczne Fidelis

Każdy, kto ceni sobie współpracę z ludźmi profesjonalnymi, rzetelnymi, ambitnymi, pełnymi chęci działania i energicznymi na pewno nie zawiedzie się podejmując współpracę z Panią Kasią. Jest osobą merytorycznie bardzo dobrze przygotowaną. Zadania których się podejmuje wykonuje z imponującą dokładnością oraz starannością, ponadto terminowo i skutecznie. Jest osobą zorganizowaną, rzeczową i godną zaufania, doskonale rozumiejącą znaczenie tajemnicy handlowej i poufności danych.

Od kiedy podjąłem współpracę z Panią Kasią prowadzenie firmy stało się łatwiejsze a moja praca efektywniejsza. Osoba godna polecenia.

Ogrody Beskidzkie

Pełny profesjonalizm. Wysokie standardy. Przemiła obsługa. Dlatego warto korzystać z jej usług.

Biuro detektywistyczne Detektyw Górny

Pani Kasia potrafi świetnie wpasować się w potrzeby swoich klientów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej współpracy. Życzylibyśmy sobie więcej takich kontahentów.

ICT Polska

Rzeczowy kontakt, usługi warte swojej ceny. Szczególnie doceniamy mobilność p.Katarzyny, która pomaga nam w trakcie realizowanych przez nas zleceń. Polecamy.

Brukarstwo Chrzanów